Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Value
hu: Érték

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Field name
hu: Mező neve

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Regions
hu: Régiók

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Inspect
hu: Vizsgálat
