Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Layout
id: Tata letak

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel
