Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Operator
ka: ოპერატორი
