Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
