Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Value
oc: Valor

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet
