Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
