Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Layout
uk: Макет

en: Field name
uk: Назва поля

en: Operator
uk: Оператор

en: Inspector
uk: Інспектор

en: Layouts
uk: Макети

en: Regions
uk: Області

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Inspect
uk: Перевірити
