Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
