Ping Pong block for Layout Builder (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Item Description
fr: Description de l'élément

en: Item title
fr: Titre de l'élément

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Section subtitle
fr: Section du sous-titre
