Ping Pong block for Layout Builder (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Item Description
uk: Опис позиції

en: Item title
uk: Заголовок елемента

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Section subtitle
uk: Підзаголовок секції

en: Placeholder
uk: Заповнювач
