Ping Pong block for Layout Builder (1.0.11) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left
bo: གཡོན
