Ping Pong block for Layout Builder (1.0.11) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Heading
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
