Ping Pong block for Layout Builder (1.0.11) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
