Ping Pong block for Layout Builder (1.0.11) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
