Ping Pong block for Layout Builder (1.0.12) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Heading
fr: Entête

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Image position
fr: Position de l'image
