Ping Pong block for Layout Builder (1.0.12) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
