Ping Pong block for Layout Builder (1.0.12) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
