Ping Pong block for Layout Builder (1.0.12) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Placeholder
nl: Plaatshouder
