Ping Pong block for Layout Builder (1.0.12) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
