Ping Pong block for Layout Builder (1.0.15) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Heading
hu: Címsor

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
