Ping Pong block for Layout Builder (1.0.15) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
