Ping Pong block for Layout Builder (1.0.15) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
