Ping Pong block for Layout Builder (1.0.16) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Heading
km: ក្បាល

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
