Ping Pong block for Layout Builder (1.0.16) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Placeholder
pl: Zaślepka
