Ping Pong block for Layout Builder (1.0.16) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Heading
sv: Rubrik

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Placeholder
sv: Platshållare
