Ping Pong block for Layout Builder (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Item Description
hi: आइटम विवरण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Section Title
hi: संभाग शीर्षक
