Ping Pong block for Layout Builder (1.0.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Item Description
ru: Описание товара

en: Item title
ru: Заголовок элемента

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Component title
ru: Заголовок компонента
