Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Heading
ca: Capçalera

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Placeholder
ca: Marcador
