Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
