Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Heading
it: Intestazione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Placeholder
it: Segnalibro
