Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Heading
jv: Irahan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
