Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
