Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Heading
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Placeholder
fa: جایگذار
