Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
