Ping Pong block for Layout Builder (1.1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Heading
de: Überschrift

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Image position
de: Bildposition
