Ping Pong block for Layout Builder (1.1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Heading
uk: Заголовок

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Image position
uk: Позиція зображення
