Ping Pong block for Layout Builder (1.1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
