Ping Pong block for Layout Builder (1.1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Image position
vi: Vị trí ảnh
