Ping Pong block for Layout Builder (1.2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
