Ping Pong block for Layout Builder (1.2.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
