Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
