Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
