Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Heading
es: Encabezado

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Placeholder
es: Marcador de posición
