Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
