Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
