Ping Pong block for Layout Builder (1.2.14) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
