Ping Pong block for Layout Builder (1.2.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Heading
he: כותרת

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Placeholder
he: שומר מקום
