Ping Pong block for Layout Builder (1.2.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Heading
id: Judul

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
