Ping Pong block for Layout Builder (1.2.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Heading
ja: 見出し1

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
