Ping Pong block for Layout Builder (1.2.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
